Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette

  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Cannes te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette Cannes, gelegen op maar 1 km afstand van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes en op 20 minuten lopen van de Marché Forville. Het maximale aantal gasten van dit appartement van 16 m² is 2.

Bij deze accommodatie zijn een bidet aanwezig voor uw comfort. Badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.

Om uw comfort te verhogen, heeft dit appartement een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Dit 1-badkamer appartement bevindt zich in de Prado - Republique wijk van de stad, niet ver van de Notre Dame d'Esperance Kerk. Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het centrum van Cannes. Jules Ferry bushalte is binnen 5 minuten loopafstand van Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette verwijderd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette Cannes
Charmant Studio Neuf Proche Centre Et Plages
Mobiele prijsaanbieding

Charmant Studio Neuf Proche Centre Et Plages

8.5
Fantastisch 2 beoordelingen
2 m van de accommodatie
Le Bradford Centre Cannes A 15Min Plage Et Palais
Mobiele prijsaanbieding

Le Bradford Centre Cannes A 15Min Plage Et Palais

91 m van de accommodatie
New Flat Cannes Near Center 2 Rooms
Mobiele prijsaanbieding

New Flat Cannes Near Center 2 Rooms

9.8
Voortreffelijk 3 beoordelingen
149 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    26 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Terras
    • Strijkfaciliteiten

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer06029029860AK
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette te vinden?
      Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette is in de Prado - Republique wijk van de stad gesitueerd, op 18 minuten loopafstand van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette?
      Populaire plekken in de buurt van Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette zijn onder andere de Notre Dame d'Esperance Kerk, het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes, de Marché Forville.
    • Hoeveel kost het om bij Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette te verblijven?
      De huurprijs van Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette is €86.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Pizza Jean Jean en Le Saigon restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette?
      Bij Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette vinden gasten een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette?
      Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette heeft een totale oppervlakte van 16 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    26 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio With A 20Sqm Terrace 10Min From La Croisette Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten